X DETAIL: Cvičení: Instruktor: Začátek: Konec: Volná místa: Min kapacita: Cena:
Přihlásit
Provozní řád ke staženízamecek
27.02 čtvrtek 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
07:00-07:30 Marcela 0/207:40-08:10 Marcela 0/208:20-08:50 Marcela 0/209:00-09:30 Marcela 0/209:40-10:10 Marcela 0/2
VacuShape
07:00-07:30 Marcela 0/307:40-08:10 Marcela 0/308:20-08:50 Marcela 1/309:00-09:30 Marcela 1/309:40-10:10 Marcela 0/3
FLOW joga+začátečníci
10:30-11:40 Ivča 0/9
DĚTI - hlídání
10:20-11:50 Marcela 0/6
27.02 čtvrtek 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
14:00-14:30 Marcela 0/214:40-15:10 Marcela 0/215:20-15:50 Marcela 1/216:00-16:30 Marcela 0/216:40-17:10 Marcela 0/2
VacuShape
14:00-14:30 Marcela 0/314:40-15:10 Marcela 0/315:20-15:50 Marcela 0/316:00-16:30 Marcela 1/316:40-17:10 Marcela 0/3
MUŽI + ŽENY KRUHÁČ
17:30-18:30 Marcela 5/9
28.02 pátek 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
07:00-07:30 Marcela 0/210:00-10:30 Marcela 0/210:40-11:10 Marcela 1/211:20-11:50 Marcela 1/2
VacuShape
07:00-07:30 Marcela 0/310:00-10:30 Marcela 1/310:40-11:10 Marcela 0/311:20-11:50 Marcela 1/3
FLOW joga+začátečníci
08:15-09:25 Ivča 2/9
28.02 pátek 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
14:00-14:30 Lenka 0/214:40-15:10 Lenka 0/215:20-15:50 Lenka 2/216:00-16:30 Marcela 0/216:40-17:10 Marcela 0/217:20-17:50 Marcela 1/218:00-18:30 Marcela 0/2
VacuShape
14:00-14:30 Lenka 0/314:40-15:10 Lenka 0/315:20-15:50 Lenka 0/316:00-16:30 Marcela 2/316:40-17:10 Marcela 0/317:20-17:50 Marcela 0/318:00-18:30 Marcela 0/3
29.02 sobota 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
07:40-08:10 Pavla 2/208:20-08:50 Pavla 2/209:00-09:30 Pavla 1/2
VacuShape
07:40-08:10 Pavla 0/308:20-08:50 Pavla 2/309:00-09:30 Pavla 0/3
29.02 sobota 14 15 16 17 18 19 20 21
01.03 neděle 7 8 9 10 11 12 13 14
FLOW joga+začátečníci
07:30-08:40 Ivča 0/909:00-10:10 Ivča 0/9
01.03 neděle 14 15 16 17 18 19 20 21
Kruhový trénink
18:00-19:00 Pavla 6/10
02.03 pondělí 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
08:00-08:30 Pavla 1/208:40-09:10 Pavla 0/213:40-14:10 Marcela 0/2
VacuShape
08:00-08:30 Pavla 0/308:40-09:10 Pavla 0/313:40-14:10 Marcela 0/3
Kruhový trénink
09:30-10:30 Pavla 0/10
DĚTI - hlídání
09:20-10:50 Marcela 0/6
02.03 pondělí 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
14:20-14:50 Marcela 0/215:00-15:30 Marcela 0/215:40-16:10 Lenka 0/216:20-16:50 Lenka 2/217:00-17:30 Lenka 0/2
VacuShape
14:20-14:50 Marcela 0/315:00-15:30 Marcela 0/315:40-16:10 Lenka 0/316:20-16:50 Lenka 0/317:00-17:30 Lenka 0/3
Kruhový trénink začátečníci
18:00-19:00 Pavla 0/8
03.03 úterý 7 8 9 10 11 12 13 14
03.03 úterý 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
14:10-14:40 Pavla 0/214:50-15:20 Pavla 1/215:30-16:00 Lenka 0/216:10-16:40 Lenka 0/2
VacuShape
14:10-14:40 Pavla 0/314:50-15:20 Pavla 0/315:30-16:00 Lenka 1/316:10-16:40 Lenka 0/3
Vinyasa joga
18:30-19:40 Ivča 0/9
FLOW joga+začátečníci
17:10-18:20 Ivča 0/9
04.03 středa 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
08:10-08:40 Pavla 1/208:50-09:20 Pavla 0/209:30-10:00 Pavla 0/2
VacuShape
08:10-08:40 Pavla 0/308:50-09:20 Pavla 0/309:30-10:00 Pavla 0/3
04.03 středa 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
15:10-15:40 Mery 0/215:50-16:20 Mery 1/216:30-17:00 Mery 0/2
VacuShape
15:10-15:40 Mery 0/315:50-16:20 Mery 0/316:30-17:00 Mery 1/3
Kruhový trénink
19:00-20:00 Pavla 4/10
Kruhový trénink začátečníci
17:30-18:30 Pavla 0/8
05.03 čtvrtek 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
VacuShape
FLOW joga+začátečníci
10:30-11:40 Ivča 0/9
DĚTI - hlídání
10:20-11:50 Pavla 0/6
05.03 čtvrtek 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
14:00-14:30 Lenka 0/214:40-15:10 Lenka 1/215:20-15:50 Lenka 0/2
VacuShape
14:00-14:30 Lenka 0/314:40-15:10 Lenka 0/315:20-15:50 Lenka 0/3
MUŽI + ŽENY KRUHÁČ
17:30-18:30 Vendula 1/9
06.03 pátek 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
VacuShape
FLOW joga+začátečníci
08:15-09:25 Ivča 0/9
06.03 pátek 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
14:00-14:30 Lenka 0/214:40-15:10 Lenka 0/215:20-15:50 Lenka 0/216:00-16:30 Lenka 0/216:40-17:10 Lenka 0/217:20-17:50 Lenka 0/2
VacuShape
14:00-14:30 Lenka 0/314:40-15:10 Lenka 0/315:20-15:50 Lenka 0/316:00-16:30 Lenka 0/316:40-17:10 Lenka 0/317:20-17:50 Lenka 0/3
07.03 sobota 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
07:00-07:30 Pavla 0/207:40-08:10 Pavla 0/208:20-08:50 Pavla 2/209:00-09:30 Pavla 0/2
VacuShape
07:00-07:30 Pavla 0/307:40-08:10 Pavla 0/308:20-08:50 Pavla 0/309:00-09:30 Pavla 0/3
07.03 sobota 14 15 16 17 18 19 20 21
08.03 neděle 7 8 9 10 11 12 13 14
FLOW joga+začátečníci
07:30-08:40 Ivča 0/909:00-10:10 Ivča 0/9
08.03 neděle 14 15 16 17 18 19 20 21
Kruhový trénink
18:00-19:00 Pavla 2/10
09.03 pondělí 7 8 9 10 11 12 13 14
Power Plate
08:00-08:30 Pavla 1/208:40-09:10 Pavla 0/2
VacuShape
08:00-08:30 Pavla 0/308:40-09:10 Pavla 0/3
Kruhový trénink
09:30-10:30 Pavla 0/10
DĚTI - hlídání
09:20-10:50 Marcela 0/6
09.03 pondělí 14 15 16 17 18 19 20 21
Kruhový trénink začátečníci
18:00-19:00 Pavla 0/8
10.03 úterý 7 8 9 10 11 12 13 14
10.03 úterý 14 15 16 17 18 19 20 21
11.03 středa 7 8 9 10 11 12 13 14
11.03 středa 14 15 16 17 18 19 20 21
Power Plate
15:10-15:40 Mery 0/215:50-16:20 Mery 0/216:30-17:00 Mery 0/2
VacuShape
15:10-15:40 Mery 0/315:50-16:20 Mery 0/316:30-17:00 Mery 0/3
12.03 čtvrtek 7 8 9 10 11 12 13 14
12.03 čtvrtek 14 15 16 17 18 19 20 21
MUŽI + ŽENY KRUHÁČ
17:30-18:30 Marcela 0/9
13.03 pátek 7 8 9 10 11 12 13 14
VacuShape
11:15-11:45 Marcela 0/3
TĚHULKY
11:15-12:00 Marcela 1/5
13.03 pátek 14 15 16 17 18 19 20 21
14.03 sobota 7 8 9 10 11 12 13 14
14.03 sobota 14 15 16 17 18 19 20 21
15.03 neděle 7 8 9 10 11 12 13 14
FLOW joga+začátečníci
07:30-08:40 Ivča 0/909:00-10:10 Ivča 0/9
15.03 neděle 14 15 16 17 18 19 20 21
16.03 pondělí 7 8 9 10 11 12 13 14
16.03 pondělí 14 15 16 17 18 19 20 21
17.03 úterý 7 8 9 10 11 12 13 14
17.03 úterý 14 15 16 17 18 19 20 21
18.03 středa 7 8 9 10 11 12 13 14
18.03 středa 14 15 16 17 18 19 20 21

Copyright © 2020 GREPA Networks s.r.o., All rights reserved.