logo

Provozní řád ke stažení

zamecek
28.01. sobota
6
7
8
9
10
11
12
13
14
28.01. sobota
14
15
16
17
18
19
20
21
22
29.01. neděle
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Funkční trénink/Primal movement
09:00-10:10
Matěj 2/7
29.01. neděle
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30.01. pondělí
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:30-08:00
Terka 1/2
08:15-08:45
Terka 1/2
09:00-09:30
Terka 1/2
09:45-10:15
Terka 2/2
10:30-11:00
Terka 0/2
VacuShape
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 2/2
09:45-10:15
Terka 1/2
10:30-11:00
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:30-08:00
Terka 0/1
08:15-08:45
Terka 1/1
09:00-09:30
Terka 1/1
09:45-10:15
Terka 0/1
10:30-11:00
Terka 1/1
30.01. pondělí
14
15
16
17
18
19
20
21
22
JEMNÁ JOGA - 70min
16:15-17:25
Janča 0/8
JOGA pro mírně pokročilé - 70 min
17:45-18:55
Janča 0/8
31.01. úterý
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Flow individ
11:00-12:15
Ivča 1/1
12:30-13:45
Ivča 1/1
Power Plate
07:45-08:15
Terka 2/2
08:30-09:00
Terka 0/2
09:15-09:45
Terka 0/2
10:00-10:30
Terka 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
09:15-09:45
Terka 1/2
10:00-10:30
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Terka 1/1
09:15-09:45
Terka 1/1
10:00-10:30
Terka 1/1
31.01. úterý
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:15-14:45
Terka 1/2
15:00-15:30
Terka 2/2
VacuShape
14:15-14:45
Terka 1/2
15:00-15:30
Terka 1/2
VacuBike - NOVINKA
14:15-14:45
Terka 1/1
15:00-15:30
Terka 1/1
Vinyasa joga - 75 min
18:30-19:45
Ivča 0/8
01.02. středa
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:45-08:15
Terka 1/2
08:30-09:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Terka 0/1
13:15-13:45
Terka 1/1
JEMNÁ JOGA - 70min
09:30-10:40
Janča 0/8
ASHTANGA VINYASA joga
11:15-12:30
Ivča 1/7
01.02. středa
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Terka 0/2
14:45-15:15
Terka 2/2
16:15-16:45
Matěj 0/2
17:00-17:30
Matěj 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Terka 0/2
14:45-15:15
Terka 1/2
16:15-16:45
Matěj 0/2
17:00-17:30
Matěj 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Terka 0/1
14:45-15:15
Terka 1/1
16:15-16:45
Matěj 1/1
17:00-17:30
Matěj 0/1
Funkční trénink/Primal movement
18:15-19:25
Matěj 1/7
02.02. čtvrtek
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Terka 0/1
13:15-13:45
Terka 1/1
FLOW joga - 75 min
09:30-10:45
Ivča 0/8
02.02. čtvrtek
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Terka 1/2
14:45-15:15
Terka 1/2
15:30-16:00
Terka 2/2
VacuShape
14:00-14:30
Terka 0/2
14:45-15:15
Terka 0/2
15:30-16:00
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Terka 1/1
14:45-15:15
Terka 1/1
15:30-16:00
Terka 1/1
TABATA / KRUHÁČ
17:15-18:15
Kačka 0/8
03.02. pátek
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:30-08:00
Terka 2/2
08:15-08:45
Terka 1/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuShape
07:30-08:00
Terka 1/2
08:15-08:45
Terka 1/2
09:00-09:30
Terka 2/2
09:45-10:15
Terka 1/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:30-08:00
Terka 0/1
08:15-08:45
Terka 0/1
09:00-09:30
Terka 1/1
09:45-10:15
Terka 0/1
10:30-11:00
Terka 0/1
13:15-13:45
Terka 0/1
03.02. pátek
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Terka 1/2
14:45-15:15
Terka 0/2
15:30-16:00
Terka 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Terka 0/2
14:45-15:15
Terka 1/2
15:30-16:00
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Terka 0/1
14:45-15:15
Terka 0/1
15:30-16:00
Terka 1/1
Zdravotně kompenzační cvičení
16:30-17:30
Janča 0/8
04.02. sobota
6
7
8
9
10
11
12
13
14
04.02. sobota
14
15
16
17
18
19
20
21
22
05.02. neděle
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Funkční trénink/Primal movement
09:00-10:10
Matěj 2/7
05.02. neděle
14
15
16
17
18
19
20
21
22
06.02. pondělí
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:00-13:30
Terka 0/2
13:45-14:15
Terka 1/2
VacuShape
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:00-13:30
Terka 0/2
13:45-14:15
Terka 1/2
VacuBike - NOVINKA
07:30-08:00
Terka 0/1
08:15-08:45
Terka 0/1
09:00-09:30
Terka 0/1
09:45-10:15
Terka 0/1
10:30-11:00
Terka 1/1
13:00-13:30
Terka 0/1
13:45-14:15
Terka 0/1
06.02. pondělí
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:30-15:00
Terka 2/2
15:15-15:45
Terka 1/2
VacuShape
14:30-15:00
Terka 0/2
15:15-15:45
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:30-15:00
Terka 0/1
15:15-15:45
Terka 0/1
JEMNÁ JOGA - 70min
16:15-17:25
Janča 0/8
JOGA pro mírně pokročilé - 70 min
17:45-18:55
Janča 0/8
07.02. úterý
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Flow individ
11:00-12:15
Ivča 1/1
12:30-13:45
Ivča 1/1
Power Plate
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
09:15-09:45
Terka 0/2
10:00-10:30
Terka 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
09:15-09:45
Terka 0/2
10:00-10:30
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Terka 0/1
09:15-09:45
Terka 0/1
10:00-10:30
Terka 1/1
07.02. úterý
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:15-14:45
Terka 1/2
15:00-15:30
Terka 1/2
15:45-16:15
Terka 0/2
VacuShape
14:15-14:45
Terka 0/2
15:00-15:30
Terka 0/2
15:45-16:15
Terka 1/2
VacuBike - NOVINKA
14:15-14:45
Terka 1/1
15:00-15:30
Terka 1/1
15:45-16:15
Terka 1/1
Vinyasa joga - 75 min
18:30-19:45
Ivča 0/8
08.02. středa
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:45-08:15
Pavla 0/2
08:30-09:00
Pavla 0/2
13:15-13:45
Pavla 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Pavla 0/2
08:30-09:00
Pavla 0/2
13:15-13:45
Pavla 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Pavla 0/1
08:30-09:00
Pavla 1/1
13:15-13:45
Pavla 0/1
JEMNÁ JOGA - 70min
09:30-10:40
Janča 0/8
ASHTANGA VINYASA joga
11:15-12:30
Ivča 0/7
Masáž 90 min
08:30-10:00
Nina 1/1
10:15-11:45
Nina 1/1
12:00-13:30
Nina 0/1
08.02. středa
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Pavla 0/2
14:45-15:15
Pavla 2/2
15:30-16:00
Pavla 0/2
16:15-16:45
Matěj 0/2
17:00-17:30
Matěj 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Pavla 0/2
14:45-15:15
Pavla 0/2
15:30-16:00
Pavla 0/2
16:15-16:45
Matěj 0/2
17:00-17:30
Matěj 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Pavla 0/1
14:45-15:15
Pavla 0/1
15:30-16:00
Pavla 0/1
16:15-16:45
Matěj 0/1
17:00-17:30
Matěj 0/1
Funkční trénink/Primal movement
18:15-19:25
Matěj 1/7
Masáž 90 min
14:00-15:30
Nina 0/1
15:45-17:15
Nina 1/1
17:30-19:00
Nina 0/1
09.02. čtvrtek
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Terka 1/1
13:15-13:45
Terka 0/1
FLOW joga - 75 min
09:30-10:45
Ivča 0/8
09.02. čtvrtek
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Terka 1/2
14:45-15:15
Terka 1/2
15:30-16:00
Terka 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Terka 1/2
14:45-15:15
Terka 0/2
15:30-16:00
Terka 1/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Terka 0/1
14:45-15:15
Terka 1/1
15:30-16:00
Terka 1/1
TABATA / KRUHÁČ
17:15-18:15
Kačka 0/8
10.02. pátek
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Pavla 0/2
VacuShape
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:15-13:45
Pavla 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:30-08:00
Terka 0/1
08:15-08:45
Terka 0/1
09:00-09:30
Terka 0/1
09:45-10:15
Terka 0/1
10:30-11:00
Terka 1/1
13:15-13:45
Pavla 0/1
10.02. pátek
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Pavla 0/2
14:45-15:15
Pavla 2/2
15:30-16:00
Pavla 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Pavla 0/2
14:45-15:15
Pavla 0/2
15:30-16:00
Pavla 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Pavla 0/1
14:45-15:15
Pavla 0/1
15:30-16:00
Pavla 0/1
Zdravotně kompenzační cvičení
16:30-17:30
Janča 0/8
11.02. sobota
6
7
8
9
10
11
12
13
14
11.02. sobota
14
15
16
17
18
19
20
21
22
12.02. neděle
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Funkční trénink/Primal movement
09:00-10:10
Matěj 1/7
12.02. neděle
14
15
16
17
18
19
20
21
22
13.02. pondělí
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:00-13:30
Terka 0/2
13:45-14:15
Terka 1/2
VacuShape
07:30-08:00
Terka 0/2
08:15-08:45
Terka 0/2
09:00-09:30
Terka 0/2
09:45-10:15
Terka 0/2
10:30-11:00
Terka 0/2
13:00-13:30
Terka 0/2
13:45-14:15
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:30-08:00
Terka 0/1
08:15-08:45
Terka 0/1
09:00-09:30
Terka 0/1
09:45-10:15
Terka 0/1
10:30-11:00
Terka 0/1
13:00-13:30
Terka 0/1
13:45-14:15
Terka 0/1
13.02. pondělí
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:30-15:00
Terka 0/2
15:15-15:45
Terka 0/2
VacuShape
14:30-15:00
Terka 0/2
15:15-15:45
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:30-15:00
Terka 0/1
15:15-15:45
Terka 1/1
JEMNÁ JOGA - 70min
16:15-17:25
Janča 0/8
JOGA pro mírně pokročilé - 70 min
17:45-18:55
Janča 0/8
14.02. úterý
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Flow individ
11:00-12:15
Ivča 1/1
12:30-13:45
Ivča 0/1
Power Plate
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
09:15-09:45
Terka 0/2
10:00-10:30
Terka 0/2
VacuShape
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Terka 0/2
09:15-09:45
Terka 0/2
10:00-10:30
Terka 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Terka 0/1
09:15-09:45
Terka 0/1
10:00-10:30
Terka 0/1
14.02. úterý
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:15-14:45
Marcela 0/2
15:00-15:30
Marcela 1/2
15:45-16:15
Marcela 0/2
16:30-17:00
Marcela 0/2
VacuShape
14:15-14:45
Marcela 0/2
15:00-15:30
Marcela 0/2
15:45-16:15
Marcela 0/2
16:30-17:00
Marcela 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:15-14:45
Marcela 0/1
15:00-15:30
Marcela 0/1
15:45-16:15
Marcela 1/1
16:30-17:00
Marcela 0/1
Vinyasa joga - 75 min
18:30-19:45
Ivča 0/8
15.02. středa
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:00-07:30
Marcela 0/2
07:45-08:15
Terka 0/2
08:30-09:00
Marcela 0/2
13:15-13:45
Marcela 0/2
VacuShape
07:00-07:30
Marcela 0/2
07:45-08:15
Marcela 0/2
08:30-09:00
Marcela 0/2
13:15-13:45
Marcela 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:00-07:30
Marcela 0/1
07:45-08:15
Terka 0/1
08:30-09:00
Marcela 0/1
13:15-13:45
Marcela 0/1
JEMNÁ JOGA - 70min
09:30-10:40
Janča 0/8
ASHTANGA VINYASA joga
11:15-12:30
Ivča 0/7
Masáž 90 min
08:30-10:00
Nina 0/1
10:15-11:45
Nina 0/1
12:00-13:30
Nina 0/1
15.02. středa
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Marcela 0/2
14:45-15:15
Marcela 1/2
15:30-16:00
Marcela 0/2
16:15-16:45
Matěj 0/2
17:00-17:30
Matěj 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Marcela 0/2
14:45-15:15
Marcela 0/2
15:30-16:00
Marcela 0/2
16:15-16:45
Matěj 0/2
17:00-17:30
Matěj 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Marcela 0/1
14:45-15:15
Marcela 0/1
15:30-16:00
Marcela 0/1
16:15-16:45
Matěj 0/1
17:00-17:30
Matěj 0/1
Funkční trénink/Primal movement
18:15-19:25
Matěj 1/7
Masáž 90 min
14:00-15:30
Nina 0/1
15:45-17:15
Nina 0/1
17:30-19:00
Nina 0/1
16.02. čtvrtek
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Power Plate
07:00-07:30
Marcela 0/2
07:45-08:15
Marcela 0/2
08:30-09:00
Marcela 0/2
13:15-13:45
Marcela 0/2
VacuShape
07:00-07:30
Marcela 0/2
07:45-08:15
Marcela 0/2
08:30-09:00
Marcela 0/2
13:15-13:45
Marcela 0/2
VacuBike - NOVINKA
07:00-07:30
Marcela 0/1
07:45-08:15
Marcela 0/1
08:30-09:00
Marcela 0/1
13:15-13:45
Marcela 0/1
FLOW joga - 75 min
09:30-10:45
Ivča 0/8
16.02. čtvrtek
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Power Plate
14:00-14:30
Marcela 0/2
14:45-15:15
Marcela 0/2
15:30-16:00
Marcela 1/2
16:15-16:45
Marcela 0/2
VacuShape
14:00-14:30
Marcela 0/2
14:45-15:15
Marcela 0/2
15:30-16:00
Marcela 0/2
16:15-16:45
Marcela 0/2
VacuBike - NOVINKA
14:00-14:30
Marcela 0/1
14:45-15:15
Marcela 0/1
15:30-16:00
Marcela 0/1
16:15-16:45
Marcela 0/1
TABATA / KRUHÁČ
17:15-18:15
Kačka 0/8
17.02. pátek
6
7
8
9
10
11
12
13
14
17.02. pátek
14
15
16
17
18
19
20
21
22